• 1
  • 2
  • 3
  • 4

MULTITOOLS24

Właścicielem marki Multitools24 jest firma BRAVE DESIGN z siedzibą w Trzebnicy, zajmująca się dystrybucją znanych i sprawdzonych składanych narzędzi reklamowych typu Multitool.

AGENCJE REKLAMOWE

Oferta Multitools24 jest skierowana w szczególności do polskich i zagranicznych agencji reklamowych, pośredniczących w obrocie artykułami promocyjnymi.

CENY

Ceny podawane do publicznej wiadomości są cenami katalogowymi netto. Od tych cen możliwa jest negocjacja indywidualnych rabatów agencyjnych. W celu uzyskania stałego rabatu prosimy o kontakt z przedstawicielem Multitools24.

ZAMÓWIENIA

Aby sprawdzić stan magazynowy, otrzymać dodatkowe informacje o produkcie lub zdjęcia, potwierdzić cenę sprzedaży i zlecić realizację zamówienia prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny  z przedstawicielem Multitools24.

DOSTAWY

Towar zamówiony dostępny na magazynie wysyłany jest w ciągu 2-3 dni od złożenia zamówienia na wskazany adres. Dla wysyłek na terenie Polski możliwa jest dostawa bezpłatna przy zamówieniu o wartości minimum 1000 zł netto w towarze. Termin dostaw indywidualnych realizowanych z fabryki w Azji ustalany jest każdorazowo z Kupującym i wynosi średnio 12-14 tygodni. 

ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE

Multitools24 realizuje zamówienia na produkcję indywidualną w fabrykach w Azji. Minimalna ilość zamówienia to 500 szt. z jednego koloru. Ceny są kalkulowane indywidualnie i mogą być podane w PLN lub w USD. Kolor produktu w zamówieniu indywidualnym może być dowolnie wybrany przez kupującego z palety Pantone. Możliwe jest wykonanie korzystnego cenowo znakowania/nadruku na produkcie bezpośrednio na linii produkcyjnej. Dostosowane do indywidualnych potrzeb może być również opakowanie towaru.

PŁATNOŚCI

Pierwsza transakcja z nowym partnerem handlowym wymaga przedpłaty wysokości 100% zamówionego towaru. Aby przyspieszyć realizację wysyłki prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu. Dla kolejnych transakcji możliwe jest uzyskanie terminu płatności ustalonego indywidualnie. Dla zamówień indywidualnych konieczna jest przedpłata 50-70% wartości towaru w zależności od jego wartości.

ZNAKOWANIE

Na narzędziach Multitools24 najczęściej wykonujemy grawerowanie laserowe. Możliwy jest również tampodruk i transfer lub haft na etui. W celu ustalenia ceny i terminu wykonania usługi prosimy o kontakt z przedstawicielem Multitools24.

ZWROTY I REKLAMACJE

Reklamacja towaru możliwa jest wyłącznie niezwłocznie po otrzymaniu dostawy. Zgłoszenie musi zawierać co najmniej: opis wady, zdjęcie dokumentujące wadę, ilość produktów wadliwych, oczekiwaną formę realizacji roszczenia. Niekompletne zgłoszenia nie będą rozpatrywane. Niezależnie od skali i typu wady, reklamacjom nie podlegają towary, na których kupujący we własnym zakresie wykonał znakowanie reklamowe. Zwrot towaru bez wad i w stanie nienaruszonym może być zaakceptowany przez przedstawiciela Multitools24 wyłącznie w szczególnych okolicznościach i na koszt kupującego.

Facebook Multitools24